29 Şubat 2012 Çarşamba

Sling ve bebek taşıyıcı kullanan ünlüler


Benim gibi '80 kuşağı çocuguysanız Hayat Ağacı dizisini hatırlarsınız. Dizinin efsane sarışını Kelly Rutherford, nam-ı diğer Sam, artık 40lı yaşlarında bir taze anne. Tercihini doğru bir bebek taşıyıcıdan Ergo Baby Organic'ten yana kullandıgı için tebrik ediyoruz


Yine cnbc-e ekranlarında pek çok dizide severek izlediğimiz Cortney Thorne-Smith de Ergo'dan şaşmayan ünlülerden. Smith de 17 aylık oğlu Jack de çok rahat görünüyor.


Ne yalan söyleyeyim, stil ikonu Gwen Stefani'yi böyle hafif kilolu ve "sıradan" görmek beni sevindirdi :) Ama daha da sevindiren halka slingini boylesine dogru bir pozisyonda kullanması oldu.Sanırım o meraklı sarı civciv ilk oğlu Zuma.


Ethan Hawke'ı Ölü Ozanlar Derneği filmimden bu yana çok severim.Uma Thurman'la ayrıldıktan sonra tekrar evlendi ve ilerleyen yaşında tekrar baba oldu. Bu da bebeğini kırmızı renkte Ergo baby kanguruda taşıyan olgun bir Hawke fotoğrafı.

Bebeğini taşıyan erkekleri çok çekici bulans adece ben olamam değil mi? Orlando bloom bebeğini Ergo Baby'de taşırken daha da yüceleşiyorsun gözümüzde, bunu bil.


Ve Alanis Morrisette. Harika bir mzisyendi, harika bir anne oldu. Halka slingde bebeğini taşıyan Alanis'e bebeği biraz daha yukarda taşımasını ve slingin boşta kalan kuşaklarından çekiştirmesini oneriyorum. Zira slingde bebeği taşırken temel hedef ellerin boşta kalması ve bebeğin düşmeyecek şekilde taşınmasıdır.

Share |

2 yorum:

  1. daha renklilerini de yapmalı firmalar mutlaka :) bloguma da beklerim lulabibutik.blogspot.com

    https://www.facebook.com/LulabiButik13

    lulabibutik.sopsy.com

    https://twitter.com/LulabiButik

    YanıtlaSil