30 Temmuz 2010 Cuma

Hamile Bandı

Test kitindeki o iki kırmızı çizgiyi gördükten sadece haftalar sonra karnınız ufaktan büyümeye başlar. Hamile kıyafetleri giymek için henüz çok erkendir ama kendi kıyafetleriniz de üzerinizde eskiden olduğu gibi durmaz. Bodylerin belleri hafiften açılmaya, pantolonların en üst düğmesi kapanmamaya başlar. İşte hamile bandının görevi tam da bu noktada başlıyor.
Kullanım 1:
Karnınızın çıkmaya başladığı ilk aylarda belinize sararak fazlalığı kapatabilir, t-shirt ve pantolonlarınız arasında uygun bir kombinasyon yapabilirsiniz.
Kullanım 2:Artık göbeğinizin iyiden iyiye büyümüştür. Bandı karnınızın tamamını saracak şekilde kullanabilirsiniz. Eşsiz dokusu sayesinde otururken ya da yürürken aşağıya sıyrılmayacaktır. Hala eski giysilerinizi giyebilir ya da hamile kıyafetlerine mahkum olmadan normal giysileri giyebilirsiniz.
Kullanım 3:Doğum yaptınız ama hala eski giysilerinize sığamıyorsunuz. Hamile bandı yine elinizin altında ve böylece doğum kilolarınızı başarıyla saklıyorsunuz.
Fotoğraflardaki her renk ve desen seçeneği mevcuttur.
Beden: S-M-L-XL
Fiyat: 20 TL

Satın almak için bu adrese tıklayın.


Posted by Picasa

7 yorum:

 1. bu çok kullanışlı birşey. ben hamileyen tişörtelerimin altını kesip kendimce üretmiştim böyle birşey. 2.hamişliğimd ekesin alırım.

  YanıtlaSil
 2. kesinlikle çok yaratıcı çok orjinal
  sermin gibi 2. ye inşallah:))
  cesaret edebilirsem tabi

  YanıtlaSil
 3. çok güzel şeylere benziyor. Almam lazım benimde

  YanıtlaSil
 4. evet gerçekten kullanışlı görünüyor. bn de bir tane alıp denemek isterim..ama nasıl ve nerden sipariş vereceğiz?

  YanıtlaSil
 5. duygu hanım
  h.cinscicekci@gmail.com adresine mail atar mısınız? size mevcut renk ve desenleri yollayayım. bedeniniz nedir bu arada?

  YanıtlaSil